| Kleur | |
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Afmeting | 140 x 200 cm |
| Droogvoorschrift | Geschikt voor drogen op een lage temperatuur |
| Formaat bed | 140 x 200 cm |
| Inclusief instopstrook | Ja |
| Inclusief kussenslopen | Ja |
| Strijkvoorschrift | Maximaal tot 110 °C strijken |
| Wasvoorschrift | machinewas tot 60°C |
Je kind valt nog lekkerder in slaap onder dit vrolijke dekbedovertrek met bekende filmfiguren.
Be the first to review “Action Dekbedovertrek” Reactie annuleren
Related products
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€4.50
Beddengoed
€16.55
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Seizoensdecoratie
€0.91
Beddengoed
€2.66
Beddengoed
€3.67
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€5.42
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Kaarsenhouders
€2.75
Sale!
Beddengoed
Sale!
Plaids & Dekens
























Reviews
There are no reviews yet.