| Kleur | |
| Materiaal | Katoen |
| Afmeting | 140 x 200 cm |
| Droogvoorschrift | Geschikt voor drogen op een lage temperatuur |
| Formaat bed | 140 x 200 cm |
| GSM tijk (gram per m²) | 140 g |
| Hoeveelheid | 2-delig |
| Inclusief instopstrook | Ja |
| Inclusief kussenslopen | Ja |
| Soort textiel | Katoenflanel |
| Strijkvoorschrift | Maximaal tot 150 °C strijken |
| Wasvoorschrift | machinewas tot 60°C |
Action Flanel dekbedovertrek
€9.19
Dit flanellen dekbedovertrek is heerlijk zacht en warm.
Be the first to review “Action Flanel dekbedovertrek” Reactie annuleren
Related products
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€3.67
Beddengoed
€8.18
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€5.42
Beddengoed
€2.66
Seizoensdecoratie
€7.26
Sale!
Seizoensdecoratie
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€9.19
Kaarsenhouders
€2.75
Beddengoed
€15.54
Beddengoed
€13.79
Sale!
Beddengoed
Seizoensdecoratie
€17.47


































Reviews
There are no reviews yet.