| Kleur | Blauw, Grijs, Groen, Wit, Zwart |
| Materiaal | Katoen |
| Afmeting | 140 x 200 cm |
| Droogvoorschrift | Geschikt voor drogen op een lage temperatuur |
| Formaat bed | 140 x 200 cm |
| Matrashoogte | 30 cm |
| Soort beddenlaken | Hoeslaken |
| Strijkvoorschrift | Maximaal tot 150 °C strijken |
| Wasvoorschrift | machinewas tot 60°C |
La Maison Rêve percale hoeslaken
€5.42
Bescherm je matras en geniet nog meer van je nachtrust dankzij dit percale katoenen hoeslaken.
Be the first to review “La Maison Rêve percale hoeslaken” Reactie annuleren
Related products
Beddengoed
€9.19
Beddengoed
€2.66
Sale!
Beddengoed
Sale!
Plaids & Dekens
Sale!
Beddengoed
Kaarsenhouders
€2.75
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€9.19
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€4.50
Beddengoed
€4.50
Seizoensdecoratie
€0.91
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Sale!
Seizoensdecoratie






























Reviews
There are no reviews yet.