| Kleur | Blauw, Grijs, Groen, Wit |
| Materiaal | Katoen |
| Afmeting | 90 x 200 cm |
| Droogvoorschrift | Geschikt voor drogen op een lage temperatuur |
| Formaat bed | 90 x 200 cm |
| Matrashoogte | 30 cm |
| Met elastieke rand | Ja |
| Soort beddenlaken | Hoeslaken |
| Soort textiel | Katoenen stof |
| Strijkvoorschrift | Maximaal tot 150 °C strijken |
| Wasvoorschrift | machinewas tot 60°C |
La Maison Rêve percale hoeslaken
€4.50
Bescherm je matras en val nog lekkerder in slaap op dit percale katoenen hoeslaken.
Be the first to review “La Maison Rêve percale hoeslaken” Reactie annuleren
Related products
Kunstplanten & -Bloemen
€1.74
Beddengoed
€9.19
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€16.55
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€13.79
Sale!
Beddengoed
Sale!
Seizoensdecoratie
Sale!
Seizoensdecoratie
Beddengoed
€4.50
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€9.19
Seizoensdecoratie
€17.47


























Reviews
There are no reviews yet.