| Kleur | Blauw, Grijs, Groen, Wit |
| Materiaal | Katoen |
| Afmeting | 180 x 220 cm |
| Droogvoorschrift | Geschikt voor drogen op een lage temperatuur |
| Formaat bed | 180 x 220 cm |
| Matrashoogte | 30 cm |
| Met elastieke rand | Ja |
| Soort beddenlaken | Hoeslaken |
| Soort textiel | Katoenflanel |
| Strijkvoorschrift | Maximaal tot 150 °C strijken |
| Wasvoorschrift | machinewas tot 60°C |
La Maison Rêve percale hoeslaken
€10.12 Original price was: €10.12.€7.35Current price is: €7.35.
Bescherm je matras en geniet nog meer van je nachtrust dankzij dit percale katoenen hoeslaken.
Be the first to review “La Maison Rêve percale hoeslaken” Reactie annuleren
Related products
Sale!
Beddengoed
Kunstplanten & -Bloemen
€1.74
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€2.66
Seizoensdecoratie
€17.47
Seizoensdecoratie
€7.26
Sale!
Plaids & Dekens
Sale!
Seizoensdecoratie
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€15.54
Beddengoed
€2.66
Beddengoed
€9.19
Sale!
Beddengoed
Beddengoed
€9.19




























Reviews
There are no reviews yet.